Skip to content

Systemy Interkom

Oferujemy rozwiązania w zakresie projektowania i wdrożenia systemów interkom zarówno tych przewodowych, jak i bezprzewodowych. Proponujemy urządzenia dotykowe i bezdotykowe od najlepszych na rynku producentów. Po wykonaniu audytu pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Przedstawimy wycenę i zgodnie z terminem zamontujemy dobrej klasy interkom. To, co nas wyróżnia to staranność o najmniejsze detale i słowność. Wybierając naszą firmę możesz mięć pewność, że zamontujemy zestawy interkomowe szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Funkcjonalne i proste w obsłudze interkomy

Interkom to system należący do gałęzi systemów domofonowych, którego wyróżnia wysoka funkcjonalność i prosta obsługa. Obejmuje on urządzenia komunikacyjne służące do łączności wewnętrznej. Polega on na porozumiewaniu się przy użyciu mikrofonów oraz głośników. Pozwala na nawiązywanie połączenia głosowego czy wideo, zawsze w wysokiej jakości, jak i prowadzenie rozmowy z danej odległości. System można podzielić na interkom przewodowy i interkom bezprzewodowy. Urządzenia te umożliwiają łatwą oraz wygodne komunikację. W zależności od przeznaczenia dostępne są różne ich rodzaje. Nasza firma gwarantuje fachowe doradztwo, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybrany produkt spełni Twoje oczekiwania. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza interkom cyfrowy. Głośnomówiące interkomy sprawdzą się w niedużych biurach czy lokalach handlowych. Interkomy głośnomówiące to proste w instalacji systemy, które polecamy wszędzie tam, gdzie wymagana jest komunikacja bez użycia słuchawek.

Zajmujemy się między innymi montażem interkomów do kas, dzięki którym pracownicy sklepu mogą z łatwością się ze sobą komunikować, czy też ogłaszać komunikaty. Swoim klientom proponujemy instalację wysokiej jakości systemów, jak np:

Szczególnie chętne wybierane są zwłaszcza interkomy bez złożonego okablowania.

Jak działa interkom?

Działanie takich systemów jest niezwykle proste. Dokładną obsługę tych urządzeń z przyjemnością wytłumaczymy każdemu klientowi. Połączenie nawiązuje się przy pomocy mikrofonów, głośników i przycisków. Instalacje te są zazwyczaj stałe i mają charakter stacjonarny. Łączność nawiązuje się w ramach jednego systemu co ważne, da się go rozszerzyć o więcej rozgałęzień. Bardziej zaawansowane modele potrzebują do działania jednostki centralnej. Rodzaj podłączenia interkomu zależy od danego modelu.

Montaż różnego rodzaju interkomów

W CONVIS zajmujemy się instalacją różnego typu urządzeń. Interkomy budynkowe znakomicie sprawdzą się w przemyśle tak jak telewizja przemysłowa. Służą do komunikacji głosowej wewnątrz budynku, pomiędzy osobami przebywającymi w pomieszczeniach czy też w różnych budynkach. Interkom kasowy okazuje się przydatny w sklepach, centrach handlowych, dworcach kolejowych, placówkach pocztowych czy szpitalach i bankach. Pozwala na szybką i bezkontaktową komunikację głosową między kasjerem a klientem. Co ważne, jego montaż nie wymaga wykorzystania złożonego okablowania. Inną grupą systemów są interkomy domowe, które występują w postaci domofonów instalowanych przy wejściu do klatki schodowej bloków tudzież przy bramkach na posesję. Interkom domowy ma wiele zalet, do których należy zaliczyć łatwą obsługę, bezproblemową instalację i brak dodatkowych kosztów eksploatacyjnych.

Zastosowanie interkomów

Jeśli chcesz sprawić, aby komunikacja była łatwiejsza, wyraźniejsza i bardziej higieniczna, zdecyduj się na nowoczesny system interkom. Urządzenia te mają wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się w:

Dzięki nim można zidentyfikować gościa wchodzącego do wewnątrz budynku. Ponadto takie sprzęty pozwalają na komunikację z innymi interkomami czy też urządzeniami typu walkie-talkie. Ich prosta konstrukcja nie zabiera zbyt dużo wolnej przestrzeni w miejscu pracy. Takie systemy to sposób na bezpieczną, łatwą i szybką komunikację. Aby otrzymać kompetentną poradę w sprawie zakupu danego systemu, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie czy mailowo.

Firma Convis z Olsztyna, znana z opracowywania zaawansowanych systemów interkomowych, rozwija swoją działalność również w obszarze sieci LAN oraz instalacji sieci światłowodowych. Oferując kompleksowe usługi związane z bezpieczeństwem i komunikacją, Convis stawia na nowoczesne technologie i indywidualne podejście do każdego projektu. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych, którzy poszukują niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie monitoringu oraz szybkich połączeń internetowych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwolą na realizację projektów na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z Olsztyna i całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Masz pytania?

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Przez korzystanie ze strony CONVIS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania strony CONVIS.

Zamknij