Skip to content

Sieć światłowodowa

Montaż sieci światłowodowej wymaga indywidualnej podejścia. Tylko wtedy będzie można zyskać pewność co do tego, że produkt będzie spełniał indywidualne oczekiwania inwestora. Światłowód zbudowany musi zostać z odpowiednich elementów, które są wytrzymałe i solidne. Zapraszamy do współpracy z firmą Convis, która już od wielu lat znajduje się na rynku.

Projektowanie sieci światłowodowych

Internet światłowodowy to usługa telekomunikacja, która interesuje szerokie grono odbiorców. Wśród nich można znaleźć:

Infrastruktura sieciowa to skomplikowana sprawa. Wymaga indywidualnego podejścia, aby mieć pewność, że będzie można zapewnić swobodę działania.

Z naszej strony możecie na to liczyć. Mamy ponad 13-letnie doświadczenie na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że projektowanie sieci światłowodowych nie jest wcale takim łatwym zadaniem. Jednak Convis jest firmą, która jest w stanie poradzić sobie z takim działaniem. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.

Kompleksowa budowa sieci światłowodowej

Tak samo jak ważne jest projektowanie sieci telekomunikacyjnych, tak samo istotna jest profesjonalna budowa. Dokładność jest w stanie zapewnić stabilne łącza.

Posiadamy spawarki 2x Furukawa Fitel S179, Fujikura 70S+, Reflektometr Yokogawa AQ1215. Są to urządzenia, które wykorzystujemy w trakcie codziennych działań. To właśnie one sprawiają, że właściwa budowa odbywa się w odpowiednim czasie i w należytym tempie.

Zbudowanie sieci szerokopasmowego internetu nie sprawia nam żadnego problemu. Jesteśmy firmą, która pracę traktuje jak pasję. Nie jest to dla nas przykrość. Możliwość odkrywania tego, co współczesna technologia jest w stanie zapewnić, daje nam ogromną satysfakcję. Oprócz tego, że możecie liczyć na szybki transfer, zapewniamy integrację usług transmisji danych przez ogólnokrajowych czy lokalnych operatorów.

Może teraz takie zagadnienia wydają Wam się „czarną magią”. Jednak nie musicie się niczego obawiać. Nasza obsługa pomoże Wam zrozumieć, że nowoczesne usługi telekomunikacyjne są w stanie pozytywnie wpłynąć na zmianę Waszego życia. Zapraszamy do kontaktu.

Projektowanie i montaż sieci światłowodowej

Zanim zostaną wykonane jakiekolwiek prace, zapraszamy na rozmowę. To właśnie w jej trakcie opowiecie nam o swoich oczekiwaniach. Chcemy być pewni tego, że jesteśmy w stanie je spełnić, dlatego musicie nam o wszystkim opowiedzieć.

Internet światłowodowy oraz WLAN to tak naprawdę temat „rzeka”, który można omawiać na wiele różnych sposobów. Nie zdziwcie się więc temu, że będziemy Wam zadawać dodatkowe pytania. Chcemy bowiem być pewni tego, że wszystkie szczegóły zostaną ustalone w należyty sposób.

W ten sposób będziemy mogli zidentyfikować potrzeby, które stawiacie wobec nowej sieci światłowodowej.

Kolejnym etapem jest wizja inwestycji lokalu. Pozwoli to nam na kompleksową weryfikację możliwości wykonania projektu. Na tym etapie szacujemy niezbędne materiały, pozwolenia i przystępujemy do etapu projektowania. Dbamy o wszystkie szczegóły. Tak, abyście Wy jako inwestorzy nie musieli się już niczym przejmować.

Właściwa budowa sieci

Po wykonaniu projektu, czas na to, aby przystąpić do budowy właściwej sieci. Czuwamy nad każdym etapem tej inwestycji.

Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie takich prac jak:

Na wszystkie wykonane przez nas prace dajemy gwarancję. Jeżeli tylko będzie coś się działo, dzwońcie do nas, a my będziemy reagować najszybciej jak się tylko da.

Convis to rodzinna firma, której zaufało już wiele osób. Doskonale zdają sobie oni sprawę z tego, że mają do czynienia z fachowcami, którzy angażują się we wszystkie działania. Indywidualne podejście do każdej inwestycji pomaga zapewnić oczekiwane efekty. Jeżeli znajdujecie się wśród firm lub instytucji, które są zainteresowane założeniem światłowodu, to możecie na nas liczyć.

Firma Convis, działająca zarówno w Olsztynie, jak i na terenie całej Polski, oprócz specjalizacji w instalacjach światłowodowych, oferuje również nowoczesne systemy domofonowe oraz rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. Nasze usługi gwarantują nie tylko wyższy poziom bezpieczeństwa, ale także zwiększają komfort i efektywność zarządzania budynkami. Serdecznie zapraszamy do współpracy, abyśmy mogli dostosować nasze usługi do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Masz pytania?

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Przez korzystanie ze strony CONVIS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania strony CONVIS.

Zamknij