Skip to content

Alarmy

Kompleksowy montaż alarmu

Nowoczesne systemy alarmowe domów, firm, biur, placów, jak i instytucji publicznych zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Instalacja systemu alarmowego pomaga w ochronie mienia, jak i zdrowia oraz życia osób. Proponujemy kompleksowy montaż alarmu, systemy kontroli dostępu oraz monitoringu, które skutecznie zabezpieczą każdy budynek czy też wyznaczony koło niego obszar. Swoim klientom oferujemy systemy alarmowe renomowanego producenta. Instalacje wykonujemy przede wszystkim na urządzeniach firmy BCS, jak i Hikvision. Nasi specjaliści od alarmów pomogą Ci w dobraniu sprawdzonego i skutecznego rozwiązania na długie lata.

Dokładamy wszelkich starań, aby instalowane przez nas systemy alarmowe nie tylko dawały gwarancję maksymalnej niezawodności i bezpieczeństwa, ale także pozwalały na pełną kontrolę i funkcjonalne zarządzanie układem. Oferujemy najwyższej jakości systemy alarmowe, które dają poczucie komfortu, bezpieczeństwa i stabilności. Ich zaletą jest prosta obsługa i uniwersalność. Te rozwiązania znakomicie odnajdą się w licznych branżach. Zapewniamy zawsze rzetelny, staranny i kompleksowy montaż zestawu monitoringu.

Profesjonalny zestaw monitoringu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie szczególne znaczenie ma ochrona przed aktami wandalizmu, włamaniem czy pożarem.

Szybki i sprawny montaż systemów alarmowych

Alarmy Olsztyn od CONVIS zasygnalizują nieprawidłowości i pozwolą na szybkie reagowanie po wykryciu zagrożenia. Montaż systemów powiadamiania alarmowego to jeden z najskuteczniejszych sposobów zabezpieczeń. Co ważne, nawet przy zaniku zasilania potrafi skutecznie umożliwić wykrycie intruza w chronionej strefie.

Nowoczesne systemy alarmowe składają się z np. barier podczerwieni, central alarmowych, sygnalizatorów wewnętrznych i zewnętrznych, manipulatorów, modułów komunikacji, centrali alarmowych. Zaplanujemy całą sieć CCTV, przeprowadzimy darmowy audyt i zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. W naszej usłudze znajduje się też wycena systemu alarmowego. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, dzięki którym pomożemy Ci stworzyć system alarmowy na miarę XXI wieku.

Instalacja systemu alarmowego do biura i firmy

Zakup systemu alarmowego zwiększa nie tylko bezpieczeństwo domu, ale także firmy i biura. Wybór konkretnego systemu alarmowego nie może być więc kwestią przypadku. Alarmy w Olsztynie do małego biura zazwyczaj składają się z kilku czujek oraz panelu sterującego. W przypadku większych firm, z wieloma pomieszczeniami, działami czy magazynami niezbędny jest bardziej rozbudowany zestaw.

System zabezpieczeń do firmy może posiadać kilka stref alarmowych wyłączanych w sposób niezależny. Strefy te mogą mieć ustawiony harmonogram czasowy uzbrajający system w zależności od potrzeb. W jednych z najnowocześniejszych systemów powiadamiania alarmowego stosuje się połączenie systemu alarmowego z kontrolą dostępu. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie specjalnych szyfratorów oraz czytników zbliżeniowych, które współpracują z systemem alarmowym.

Dlaczego warto zamontować system zabezpieczeń?

Instalacja systemu alarmowego daje firmie czy instytucji liczne korzyści. Montując alarmy w Olsztynie zdajemy sobie sprawę z tego, że przynoszą one swoim użytkownikom bezpieczeństwo i spokój. Skutecznie ochraniają przed wejściem do danego obiektu niepowołanych osób. Jeżeli chodzi o duże budynki to alarmy Olsztyn pozwalają na odpowiednie zarządzanie bezpieczeństwem osób oraz mienia. Zakup systemu alarmowego to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o własne bezpieczeństwo. Co ważne, każdy profesjonalny system alarmowy można rozbudować na przykład o kamery monitoringu. Montaż alarmu w szkole, firmie, na magazynie to jak najbardziej opłacalna inwestycja.

Nasi specjaliści alarmów w Olsztynie to osoby wykwalifikowane, z wieloletnim doświadczeniem w branży i bogatym zapleczem technicznym. Możesz mieć więc pewność, że wykonają dla Ciebie instalację najwyżej jakości. Zapraszamy do kontaku.

Serwis systemów alarmowych

Oferujemy nie tylko montaż systemów, ale także serwis alarmów Olsztyn. W ramach tej usługi zakładamy dla chronionego obiektu książkę serwisową systemu alarmowego i wykonujemy okresowe konserwacje. Dzięki nim alarm i monitoring Olsztyn będą cały czas sprawne i skuteczne. Warto dodać, że serwis alarmów Olsztyn to również ich naprawa. Zajmujemy się wymianą uszkodzonych central alarmowych, naprawą okablowania, czujników. Przeprowadzamy także konfigurację w inteligentnych systemach alarmowych.

Firma Convis, działająca w Olsztynie i na terenie całej Polski, nie tylko specjalizuje się w systemach alarmowych, ale również oferuje zaawansowane Sieci LAN oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu Smart Home Systems. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb klientów, zapewniając im bezpieczeństwo, komfort i najnowsze technologie w ich domach i miejscach pracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami, abyśmy mogli przedstawić Państwu indywidualnie dopasowane rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania i wymagania.

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Masz pytania?

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Przez korzystanie ze strony CONVIS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania strony CONVIS.

Zamknij