Skip to content

Smart Home Systems

Projektowanie instalacji elektrycznej to bardzo wymagające zadanie, które powinno być wykonywane przez fachowców instalacji elektrycznych o dużym doświadczeniu, którzy realizują zlecenia pochodzące od nawet najbardziej wymagających klientów i dlatego podczas zlecenia warto postawić na renomowaną firmę.

Dom z inteligentnymi urządzeniami

Dom typu smart można dopasować do indywidualnych potrzeb. Dajemy Wam możliwość wykorzystania wielu rozwiązań. To Wy decydujecie o tym, które z nich będą dla Was najważniejsze.

Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić Wam fachowe doradztwo w kwestiach teletechniki, monitoringu oraz wszystkiego rodzaju sieci. Zapewniamy również audyt i wycenę. Dzięki temu będziecie wiedzieć z jakimi kosztami związany jest smart home systems. Warto korzystać z urządzeń smart home, które pozwalają także na duże oszczędności. Urządzenia typu smart zapewniają bowiem automatyzacje ogrzewania, świateł w domu. To tylko kilka z możliwych rozwiązań, które jest w stanie zapewnić Wam dom inteligentny.

Zapraszamy na rozmowę z naszymi pracownikami, którzy opowiedzą Wam o wszystkich możliwościach, które jest w stanie zapewnić smart house system.

Smart House System - jakie rodzaje są do wyboru?

Sterowanie domem inteligentnym doceniane jest przez coraz większą ilość osób. Każda osoba, która przymierza się do takiej inwestycji musi mieć świadomość, że do dyspozycji jest:

Chętnie Wam wyjaśnimy na czym polega różnica pomiędzy nimi i jakie jest w stanie zapewnić ona możliwości. Convis to prawdziwi pasjonaci, którzy do każdego klienta podchodzą w indywidualny sposób.

Z nami stworzycie inteligentny dom bezprzewodowy lub przewodowy. Zaufajcie nam, a my pokażemy Wam najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań.

Inteligentny system kontroli dostępu - co należy wybrać?

Nie tak łatwo wybrać system sterowania domem. Dla wielu naszych klientów jest to ogromny problem. W szczególności, jeżeli ktoś nie ma odpowiedniej wiedzy.

Jak wybrać system sterowania domem? Najważniejszą kwestią jest to, z jakim dokładnie budynkiem ma się do czynienia. W tych, które dopiero powstają lub są dopiero na etapie projektowania, sprawdzi się przewodowy system SMART. W ten sposób wszystkie kable będzie można ukryć pod tynkiem. W domach, które już istnieją, wykonywanie prac remontowych może okazać się problematyczne. To dlatego bezpieczniejszą opcją jest bezprzewodowy system inteligentnego domu.

Convis znajdzie dla Was najkorzystniejsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie z naszymi pracownikami. Przekonajcie się, że Wasze życie stanie się łatwiejsze, jeżeli będziecie mogli wykorzystać urządzenia typu SMART.

Jak sterować inteligentnymi urządzeniami?

Macie wątpliwości co do tego czy będziecie w stanie poradzić sobie z zarządzeniem domem inteligentnym? Niczego się nie musicie obawiać. Każdy inwestor będzie miał do wykorzystania aplikację mobilną. To właśnie dzięki temu sterowanie domem inteligentnym będzie naprawdę łatwe. Do tego będziecie mogli robić to na odległość. Zapraszamy Was do poznania możliwości, które oferuje aplikacja mobilna. Otrzymacie od nas odpowiednie wskazówki, które ułatwią Wam zarządzanie całym systemem.

Instalacja systemu inteligentnego

Instalacja systemu inteligentnego w Waszych domach odbywa się w terminie, który zostaje wcześniej ustalony. Zawsze staramy się tak dopasować, abyście byli obecni w domu.

 

Wy nie będziecie musieli się niczym martwić, ponieważ wszystko bierzemy na siebie. Po wykonaniu instalacji sprawdzamy czy wszystko działa bez zarzutu.

Z naszej strony możecie również liczyć na szkolenie. Zapoznamy Was z całym systemem. Pokażemy Wam jak nim sterować, abyście nie mieli z tym żadnego problemu.

Convis to firma, która już od wielu lat istnieje na rynku. Skorzystajcie z rozwiązań, które są w stanie zapewnić Wam maksymalny komfort i wygodę każdego dnia. Smart home systems to bezpieczeństwo dla Waszych domów.

Firma Convis z Olsztyna, będąca ekspertem w dziedzinie systemów Smart Home, rozszerza swoją ofertę również na usługi związane z instalacjami domofonowymi oraz szeroko pojętą elektryką. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania techniczne, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo ich domów i biur. Oferujemy profesjonalne doradztwo, projektowanie oraz instalację systemów domofonowych i elektrycznych, dopasowując je do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z CONIVS, abyśmy mogli wspólnie zrealizować projekty w Olsztynie oraz na terenie całej Polski, które sprawią, że Państwa przestrzenie będą bardziej funkcjonalne i bezpieczne.

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Masz pytania?

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Przez korzystanie ze strony CONVIS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania strony CONVIS.

Zamknij