Skip to content

System kontroli dostępu
Kompleksowe rozwiązania kontroli dostępu

Jeżeli szukasz firmy, która posiada duże doświadczenie w systemach kontroli dostępu oraz duży zasób wiedzy na temat przyłączy, montażu oraz ich rodzajów koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Za sprawą doświadczonych fachowców, którzy posiadają duży zasób wiedzy oraz umiejętności wpływających na zamontowanie systemu zarządzania pracą drzwi, szlabanów oraz bram można liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalny montaż poszczególnych urządzeń.

Czym jest system kontroli dostępu?
Wykorzystanie systemów. Postaw na rozbudowany system kontroli dostępu

System kontroli dostępu polega na zainstalowaniu programu, który wpływa na uwierzytelnianie poszczególnych odbiorców korzystających z zarządzania pracą szlabanu, bram czy drzwi. Uwierzytelnianie odbywa się za pomocą kodu PIN lub karty RFID, ewentualnie przy pomocy dedykowanej aplikacji oraz odcisku palca. Warto nadmienić, że aplikacja może zostać zainstalowana na smartfonie oraz smartwatchu. Nowoczesne systemy kontroli dostępu są montowane w różnego typu obiektach: prywatnych, firmowych, a także zaliczanych do infrastruktury transportowej i magazynowej, a także w budynkach użyteczności publicznej i inteligentnych domach typu Smart home.

System kontroli dostępu.
Czym się charakteryzuje system? Zarządzanie dostępem

System kontroli dostępu jest to coraz częściej powszechnie stosowana metoda, która związana jest z zarządzaniem między innymi drzwiami w budynkach różnego typu: biurowcach, w sieciach obiektów, w domach prywatnych. Za pomocą specjalistycznego oprogramowania oraz odpowiedniego uwierzytelnienia istnieje możliwość inteligentnego otwierania drzwi, co jest niezwykle wygodną formą. Za pomocą specjalnego oprogramowania można zdalnie zarządzać dostępem w różnych obiektach do danych pomieszczeń.

Jest to niezwykle wygodna forma, szczególnie dla osób, które przebywają w innym miejscu niż znajduje się biuro, bądź firma, a musi nadzorować dostępem do danych pomieszczeń.

Gdzie stosuje się mechaniczne systemy kontroli, a gdzie cyfrowe systemy?

Za pomocą stałego połączenia z siecią internetową można sterować systemem z dowolnego miejsca w kraju, a także na świecie za pomocą przyznanych uprawnień administratora.

Ponadto istnieje możliwość modyfikowania przyznawania, a także anulowania praw dostępu dla poszczególnych użytkowników, w zależności od potrzeb oraz preferencji. Warto podkreślić, że oprogramowanie służy do zarządzania pracą urządzeń kontroli dostępu i jest dedykowany do indywidualnych zapotrzebowań klienta. Dzięki czemu można dopasować każdy system do specyfikacji danej działalności przedsiębiorstwa. Dzięki systemowi kontroli dostępu można umożliwić sterowanie pracą bramy, sensorycznych szlabanów, barierek, a także blokad bezpieczeństwa i przegród. Wystarczy uwierzytelnić tożsamość za pomocą karty zbliżeniowej, kodu PIN czy odcisku palca.

Bardzo wygodną formą jest także aplikacja na telefon: smartfona, bądź smartwatcha.

Elektroniczne systemy kontroli dostępu - pozwól sobie na wygodne rozwiązanie kontroli dostępu

Rozbudowany system kontroli od CONVIS umożliwia łatwe funkcjonowanie i poruszanie się po danym obiekcie. Warto podkreślić, że istnieje szereg korzyści z zastosowania funkcji jakie daje cyfrowe systemy kontroli, ponieważ jest to bardzo przydatny system, który służy osobom zarządzającym obiektem, a także administratorom i wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa osób przebywających w danym obiekcie.

Konfiguracja systemu kontroli wpływa również na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa mienia należącego do danego przedsiębiorstwa, które znajduje się na terenie danej nieruchomości.

Jak wybrać odpowiedni system kontroli dostępu?

Uwierzytelnianie użytkowników to kolejna niezwykle przydatna kwestia, dzięki której szczególnie użytkownicy mogą mieć wpływ na zarządzanie dostępem. Celem kontroli dostępu jest w pełni kontrolowane zarządzanie swoim imieniem. Warto mieć na uwadze, że istnieją różne rodzaje systemów na przykład systemy klucza, systemy RCP, a także integrujące się urządzenia kompatybilne, dzięki czemu można wybrać odpowiedni z nich i zadbać o bezpieczeństwo pracowników oraz bezpieczeństwo budynków.

W odpowiednim doborze systemów pomogą wykwalifikowani pracownicy, który posiadają dużą wiedzę na ten temat. To oni zajmują się takimi kwestiami jak:

Profesjonalna kontrola dostępu.
Zadbaj o kompleksowe bezpieczeństwo

Za pomocą zainstalowania przez profesjonalną firmę elektroniczne systemy kontroli dostępu możemy w łatwy sposób zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników, a także mienia występującego na różnych obszarach: od domu prywatnego poprzez biuro kończywszy na punktach handlowo-usługowych czy biurowcach i dużych halach magazynowych.

Firma Convis z Olsztyna, specjalizująca się w systemach kontroli dostępu, rozszerzyła swoją ofertę o zaawansowane usługi w dziedzinie telekomunikacji i teletechniki. Dzięki temu jest w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnych systemów komunikacyjnych i sieciowych. Oferujemy klientom indywidualnym oraz biznesowym profesjonalne doradztwo, projektowanie i realizację projektów związanych z telekomunikacją i teletechniką. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszą firmą, abyśmy mogli wspólnie opracować rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu !

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Masz pytania?

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Przez korzystanie ze strony CONVIS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania strony CONVIS.

Zamknij