Skip to content

Czy automatyka budynkowa to dobre rozwiązanie dla Twojego domu?

Automatyka budowlana to jedno z najpraktyczniejszych rozwiązań stosowanych obecnie. Umożliwia uzyskanie zarówno komfortowego jak i bezpiecznego domu. Obszary zastosowań automatyki budynkowej nieustannie ulegają poszerzeniu. Kilka lat temu pozostawały w strefie fantazji, a obecnie z naszą pomocą możesz cieszyć się nimi na co dzień. Oferowane systemy automatyki budynku to dla nas ogromne źródło satysfakcji i gwarantujemy, że również dla Państwa będą, a przyszła optymalizacja kosztów stanowi „wisienkę” na torcie. Technologia Loxone czy Smart Home Fibaro nie mają przed nami tajemnic.

Dlaczego warto posiadać systemy automatyki budynkowej i sterowania?

Współczesne systemy automatyki budynkowej i sterowania są doskonałym odzwierciedleniem postępu technologicznego. Automatyzacja budynków CONVIS to świetny sposób na ułatwienie sobie codziennego korzystania ze swojego domu. Systemy automatyki budynku mogą być zarówno stosowane w nowym jak i już istniejących budynkach. Każdorazowo dopasowujemy urządzenia automatyki do potrzeb i możliwości klienta. Nasze wybory poprzedzone są wieloletnim doświadczeniem i nieustannym poszerzaniem wiedzy. Całość zwieńcza niekończąca się pasja, dlatego tworzona przez nas profesjonalna automatyka nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń.

Automatyka sterowania nareszcie sprawia, że to dom jest dla Państwa. Sprawna integracja systemów to większe bezpieczeństwo budynku, oszczędność energii i wygoda użytkowania. Zoptymalizowana efektywność energetyczna pozwoli dostrzec rezultaty naszej pracy w rozliczeniach za wykorzystany prąd.

Jakie są cele automatyki budynkowej?

Oferowane funkcje automatyki obejmują bardzo wiele obszarów, dlatego zakres korzyści nieustannie się zwiększa. Profesjonalna automatyka spotykana jest w coraz większej ilości domów. Wyróżnia się trzy kluczowe korzyści wynikających z tego rozwiązania:
Przeprowadzona integracja urządzeń pozwala na dostosowanie ich pracy pod kątem wskazanych programów lub też wpływu czynników zewnętrznych, np. temperatury. Dodatkowo każdy nasz klient jest profesjonalnie przeszkolony z manualnego wprowadzania ustawień i obsługi poszczególnych urządzenia automatyki budynkowej. Przeprowadzamy także integrację z popularnymi asystentami.

Jakie obszary zastosowań automatyki budynkowej wykonujemy?

Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem i staramy się doskonale odzwierciedlić obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów. Z powodzeniem wdrażamy innowacyjne systemy w prywatnych domach. Sama automatyzacja budynków jest niezwykle obszernym pojęciem, dlatego każdy klient jest traktowany indywidualnie. Wspólnie ustalamy zakres przeprowadzanych prac, a na każdym etapie służymy radą. Zarówno audyt, wycena i profesjonalne sugestie pozostają darmowe. Możemy zmodernizować lub zainstalować:

Zakres oferowanych usług nieustannie poszerzamy o nowe pozycje, dlatego zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki automatyce budynkowej

Automatyka sterowania domem tak jak CCTV lub interkom czy domofon staje się standardem w nowym budownictwie. Funkcje i zalety automatyki budynkowej są coraz powszechniej znane. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać kontrolę nad tym, co się dzieje w domu, a nawet podczas ich nieobecności. Bezpieczeństwo systemu sprawia, że właściciel może monitorować niemalże każdy zachodzący proces. Możesz doskonale zabezpieczyć i chronić najbliższe osoby oraz swój dom. Potrzebujesz pomocy z automatyką w Olsztynie ? Zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Masz pytania?

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Przez korzystanie ze strony CONVIS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania strony CONVIS.

Zamknij