Skip to content

Projekt instalacji elektrycznej
Zaufaj profesjonalistom

Projektowanie instalacji elektrycznej to bardzo wymagające zadanie, które powinno być wykonywane przez fachowców instalacji elektrycznych o dużym doświadczeniu, którzy realizują zlecenia pochodzące od nawet najbardziej wymagających klientów i dlatego podczas zlecenia warto postawić na renomowaną firmę.

Projekty elektryczne - tanio i szybko

Nasza firma CONVIS może poszczycić cię doświadczeniem w tym zakresie a także u pracownikami posiadającymi kompetencje wszystkie wymagane uprawnienia a także duże zasoby wiedzy oraz intuicji które wpływają na powodzenie każdego podejmowanego zlecenia.

Projekty elektryczne - postaw na sprawdzone rozwiązania

Realizujemy projekty instalacji elektrycznych I zajmujemy się tworzeniem projektów instalacji od podstaw. Jest to możliwe za sprawą doświadczenia, a także odpowiednich kwalifikacji, co jest niezwykle istotne. Nasi elektrycy posiadają odpowiednie uprawnienia, dzięki temu każdy użytkownik ma pewność, że tworzone zasilanie budynku będzie stanowiło szereg bezpiecznych rozwiązań, które zostaną zastosowane.

Ponadto warto mieć na uwadze, że projekty instalacji elektrycznych są zgodne z wszelkimi wymaganiami oraz obowiązującymi normami.

Inteligentne domy w praktyce - rozwiązania w instalacji elektrycznej domu jednorodzinnego

Nasi pracownicy posiadają także umiejętności, które wykorzystują w tworzeniu instalacji inteligentnych domów. To nowoczesne systemy bezprzewodowe, dzięki którym użytkownicy mogą sterować różnymi urządzeniami, a także zamkami w drzwiach czy w oknach oraz dowolną liczbą punktów oświetleniowych i alarmami z dowolnego miejsca na świecie. Takie rozwiązania pomagają na tworzenie nowoczesnych rozwiązań w instalacji elektrycznej domu jednorodzinnego i dają także możliwość kontroli nad takimi elementami jak:

Warto podkreślić, że montowane systemy są nie tylko bardzo proste w obsłudze, ale także energooszczędne. Ich dodatkowym atutem jest możliwość spersonalizowania z czego często korzystają klienci. Realizujemy projekty instalacji w oparciu o zachowanie wszystkich najważniejszych zasad bezpieczeństwa.

Układanie instalacji elektrycznej na miarę XXI wieku

Dużym atutem naszej firmy jest przykładanie ogromnej wagi do jakości wykonania, a także stosowanych podzespołów. Jest to niezwykle istotne w branży elektrycznej.

Układ obwodów elektrycznych jest to zespół połączonych ze sobą elementów, dzięki którym możliwy jest przepływ prądu od źródeł do poszczególnych odbiorników prądu, aby wszystko działało w odpowiedni sposób. Niezwykle istotne jest profesjonalne układanie instalacji elektrycznej, przemyślana ilość gniazd z odpowiednią liczbą obwodów oraz punktów oświetleniowych. Te wszystkie elementy muszą być zgodne z charakterystyką projektu budowlanego.

Jeżeli chodzi o kwestie instalacji elektrycznej to w ostatnim czasie prowadziliśmy bardzo duże zlecenie dotyczące budowy instalacji w aptece przy szpitalu w Szczytnie. Na potrzeby inwestycji została wykonana cała baza elektryczna, a także teletechniczna.

Jakość i solidność - profesjonalna firma

Jeżeli chodzi o naszą firmę działamy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu możemy poszczycić się docieraniem w odpowiedni sposób do zapotrzebowania klientów. Naszym dużym atutem jest staranność, terminowość wykonywanych zleceń, a także słowność. Przykładamy wagę do jakości stosowanych produktów podczas naszych prac, pracujemy na renomowanych sprzętach i wysokiej klasy produktach.

Ponadto charakteryzuje naszą firmę gwarancja wysokiej jakości co do wykonywanych zleceń, ponieważ najistotniejsze jest dla nas, aby klient był zadowolony, a instalacje, które powstają były bezpieczne w użytkowaniu. Jak można zauważyć nasza firma to przede wszystkim renoma, a także ogromny zasób wiedzy i doświadczenia, które nasi pracownicy wykorzystują przy realizacji każdego zlecenia.

Jeżeli zależy ci na profesjonalnej instalacji elektrycznej w twoim domu mieszkaniu czy budynku użyteczności publicznej lub firmie koniecznie zaufaj fachowcom i postaw na najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do kontaku.

Firma Convis, obecna w Olsztynie oraz na terenie całej Polski, specjalizuje się nie tylko w projektowaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje zaawansowane systemy interkomowe i rozwiązania w zakresie systemów Smart Home. Dzięki naszemu doświadczeniu i zastosowaniu najnowszych technologii, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zarówno indywidualnych klientów, jak i dużych przedsiębiorstw. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami, abyśmy mogli wspólnie opracować rozwiązania, które uczynią Państwa przestrzeń bardziej funkcjonalną, bezpieczną i inteligentną.

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Masz pytania?

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Przez korzystanie ze strony CONVIS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania strony CONVIS.

Zamknij