Skip to content

Sieci CCTV

Telewizja przemysłowa cieszy się rosnącą popularnością w wielu miejscach. Funkcjonalny monitoring IP sprawdza się w wielu instytucjach oraz firmach. Zapraszamy do współpracy z firmą Convis Olsztyn, jeżeli inteligentne systemy monitoringu Was interesują. Dzięki propozycjom, które będziemy dla Was mieć, będziecie mogli zwiększyć poziom bezpieczeństwa w podległych Wam jednostkach.

Zalety monitoringu wizyjnego

System monitoringu CCTV to nowoczesna propozycja, która pomaga zadbać o większy poziom bezpieczeństwa.

Kamery IP, które zostaną zainstalowane w różnych miejscach, na bieżąco będą rejestrować obraz i przekazywać go do jednostki centralnej. Do dyspozycji są m.in. kamery kopułowe, które są w stanie kontrolować nie tylko to, co dzieje się na dworze, ale również wewnątrz pomieszczeń.

Korzystając z takich rozwiązań, które zapewniają rozdzielczość FULL HD będziecie mogli ochronić swoje mienie przed niepowołanymi osobami. Jeżeli dojdzie do niepokojącej sytuacji, na bieżąco będziecie mogli zareagować. Systemy CCTV to jedna z najlepszych możliwości, którą nasza firma jest w stanie Wam zapewnić.

Inteligentne systemy monitoringu domu i firm

Systemy kamer różnią się od siebie. Nie dziwcie się jednak temu, ponieważ potrzeby naszych klientów różnią się. W inny sposób należy strzec bezpieczeństwa domu, a w inny dużych placówek. Możecie jednak zdać się na nas, a my pomożemy Wam w doborze skutecznych systemów, które będą w stanie zapewnić Wam maksimum funkcjonalności.

Z naszej strony zapewniamy audyt, który pozwoli nam ocenić realnie Wasze potrzeby. Z chęcią wysłuchamy Waszych potrzeb. Musicie nam powiedzieć na czym dokładnie Wam zależy. Potem zrobimy kontrolę całego budynku, aby mieć pewność co do tego z jaką dokładnie sytuacją mamy do czynienia. Pomożemy w rozplanowaniu całej sieci CCTV.

Z dumą możemy oświadczyć, że modernizowaliśmy monitoring w salonie Peugeot na Sielskiej w Olsztynie, oraz w ich oddziale w Ostródzie. Do tego mamy na swoim koncie kilka mniejszych sieci CCTV. Były one montowane na magazynach, na podwórkach oraz placach o różnorakim przeznaczeniu.

To dowodzi temu, że jesteśmy firmą, która doskonale radzi sobie z wyzwaniami, jakie są zawsze przed nią stawiane. Zapraszamy do kontaktu.

Jakie rodzaje kamer są do wyboru?

Wybór kamer jest ogromny. Osoby, które na co dzień nie mają z tym do czynienia, nie zdają sobie sprawy z tego, że dostępne kamery można podzielić na kilka rodzajów:

Rodzaje monitoringu wizyjnego

Spotykając się z nami na pierwszej rozmowie, chętnie opowiemy Wam o rodzajach monitoringu, które są aktualnie możliwe do zamontowania. Do dyspozycji macie:

System Analogowy

najbardziej znany i należący do najstarszych propozycji. Zbudowany jest on na kablach koncentrycznych

Systemy Hybrydowe

wykorzystują hybrydowe rejestratory lub serwery wizyjne IP

Monitoring IP

to najnowocześniejsza propozycja wykorzystująca protokół internetowy IP

Convis to firma, która specjalizuje się tematach typu sieci LAN oraz elektryka. Zapraszamy do współpracy z nami, co pozwoli Wam dać pewność, że wykorzystujecie najlepsze sieci CCTV, które będą chronić Wasze bezpieczeństwo.

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Masz pytania?

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Przez korzystanie ze strony CONVIS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania strony CONVIS.

Zamknij